Fachmani Poprad


Prejdi na obsah

Prestavba - rekonštrukcia bytového jadra Poprad

Stavebné práce

Rekonštrukcie.


Rekonštrukcia bytového jadra v Poprade, Kežmarku, vo Svite a okolí:

Aj v dnešnej dobe je stále aktuálnym problémom umakartové bytové jadro. Ak ešte stále váhate, či budete bytové jadro rekonštruovať alebo nie, mali by ste sa rozhodnúť pre jeho prestavbu. Nové bytové jadro podstatne zmení vzhľad Vášho bytu. Okrem toho, pri rekonštrukcii bytového jadra si môžete splniť svoje predstavy, ako má vyzerať napr. Vaša vysnívaná kúpeľňa.
Je dobré, ak viete, kde budú rozmiestnené elektrospotrebiče, svetelné zdroje, zrkadlová skrinka a iný nábytok. A to z toho dôvodu, aby sme vedeli kde zpevniť konštrukciu jadra, kadiaľ viesť najoptimálnejšie elektroinštaláciu, vodoinštaláciu a ďalšie.
Ak nemáte ani predstavu o tom, ako má vyzerať vaše bytové jadro, môžeme Vám predložiť naše predlohy, a spoločne tak prísť na to, ako by malo to Vaše jadro vyzerať, alebo si dáte vypracovať projekt napríklad aj u nášho partnera - DIZAJNMONT Poprad.
V každom prípade - tvar a konštrukcia bytového jadra záleží od typu bytu.

rekonštrukcia kúpeľne v rodinnom dome.

rekonštrukcia bytového jadra v novostavbe.


Ako to funguje?


Oslovíte nás telefonicky, alebo elektronickou poštou a dohodneme sa, kedy Vás navštívi náš pracovník. Prevedie obhliadku miesta a spoločne sa dohodneme na ďalšom postupe. Urobí sa predbežný rozpočet, (podľa ceny vstupných materiálov) a časový harmonogram vykonania prác. Prestavba bytového jadra by nemala trvať viac ako 7-10 dní. Ponúkame Vám odbornosť, serióznosť a kvalitu.
Rekonštrukcie bytových jadier a kúpeľní realizujeme v Poprade, vo Svite, v Kežmarku a okolí, v prípade rozsiahlej zákazky na celom Slovensku.

rekonštrukcia bytového jadra

vaňa s podsvietením

.

Budeme radi, ak nás kontaktujete a oslovíte nás pri realizácii vaších snov a stavebných zámerov.
Viac fotografií z rekonštrukcií si môžete pozrieť aj TU.

Mobil: 0949 115 104
Martin Kocur

Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.Úvod | Stavebné práce | Servis a opravy | Čistenie a tepovanie | Fachman na hodinu | Mapa stránky


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu